Крутой метод заработка в сети. Добро пожаловать на softingstar.ru
КАРТА АВТОШЛЯХІВ
ГОТЕЛІ УКРАїНИ
КВИТКИ НА АВІАРЕЙСИ
ПРОСВІТЯНСЬКА ПЕРІОДИКА
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б                 Тел. 278-24-63                 Email: tovprosvita@i.ua
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка
ВИДАВНИЧІ ПРОЕКТИ
Науково-публіцистичний телесеріал "Логос".
Серія навчально-ігрових програм "Дитяча колекція"
Етнічна музика України
Без мови немає нації!
Рідна мова й інтелект 
Іван ЮЩУК, професор Київського міжнародного університету
Що необхідно для державності української? Анатолій ЗАГНІТКО,  доктор філ. наук,  член НСПУ, м. Донецьк
про мову
СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Т. Шевченко.
КОБЗАР
КРУТИ
Січень 1918р.
        21 квітня 2013 року на горі Говерла "Молитвою за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі" завершився другий похід в рамках акції "Січовий шлях "Просвіти"" . До молитви приєдналися просвітяни з Франківська, Львова, Коломиї, Дніпропетровська та мільйони українців, незалежно від конфесійної приналежності у всіх областях України. Після "Молитви за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі" на Говерлі просвітяни читали твори Тараса Шевченка. Голова Запорізької обласної "Просвіти" Олег Ткаченко продекламував послання Тараса Шевченка "І мертвим, і живим".
        Підйом на Говерлу зайняв близько трьох годин. Не дивлячись на те, що надворі кінець квітня, всюди в горах лежить сніг, тому пробиратися довелося крізь більш ніж метрові снігові замети. У зв'язку з небезпекою сходження лавини, вибрали безпечніший, але найкрутіший маршрут підйому.

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛИТВА "ЗА УКРАЇНУ"
Довгий шлях угору, густий туман… Кожної хвилини могла початися хуртовина, яка загрожувала тим, що за декілька хвилин могла замести вузьку стежку, яку підіймаючись протоптали просвітяни. Хоча загроза густого туману унеможливлювала безпечне повернення, просвітяни все ж крок за кроком впевнено й наполегливо йшли до вершини. Дійшовши до неї, вони нарешті побачили Український Тризуб, виготовлений з білого мармуру. Ці останні кілометри підйому видалися найважчими. На вершині глибина снігу сягала 3 метрів.
За 58 днів за маршрутом Запоріжжя - Київ - Говерла наш мандрівний просвітянин Олег Ткаченко у сумі подолав 1300 км. До нього, на шляху Київ-Говерла приєднався Іван Сажнев.

        Отож, другий похід завершився. Повільно, але впевнено формується  з добровольців "Армія Порядку", її корпуса: Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Франківськ та інші. Адже українці повинні якнайшвидше взяти відповідальність за долю держави у свої руки.
        Увечері, 21 квітня 2013 року, підсумовуючи висновки другого походу, координатор акції Олег Ткаченко, зазначив, що обов'язково відбудеться третій похід: "На цей раз шлях пролягатиме Донецькою та Луганською областями до річки Кальміус, де свого часу розташовувалися Запорізькі, козацькі зимівники. Розпочнеться третій похід 5 вересня 2013 року.
Запрошуємо всіх небайдужих приєднуватися до Всеукраїнської акції "Січовий шлях "Просвіти"", поповнюючи ряди започаткованого руху: "Мандрівні просвітяни".
        Записуйтеся добровольцями до "Армії Порядку" в рамках посполитого рушення "Від одного до мільйону".
Разом ми подолаємо всі негаразди та наведемо порядок у державі, в Україні, запропонувавши суспільству таку національну систему формування влади, яка унеможливлюватиме перебування в ній будь-яких кримінальних елементів - бандитів та крадіїв.
Україна обов'язково буде однією з найкращих та наймогутніх держав світу!".

Прес-центр ЗОО ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка
Аліна Єгорова