КАРТА АВТОШЛЯХІВ
ГОТЕЛІ УКРАїНИ
КВИТКИ НА АВІАРЕЙСИ
ПРОСВІТЯНСЬКА ПЕРІОДИКА
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б                 Тел. 278-24-63                 Email: tovprosvita@i.ua
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка
ВИДАВНИЧІ ПРОЕКТИ
Науково-публіцистичний телесеріал "Логос".
Серія навчально-ігрових програм "Дитяча колекція"
Етнічна музика України
Без мови немає нації!
Рідна мова й інтелект 
Іван ЮЩУК, професор Київського міжнародного університету
Що необхідно для державності української? Анатолій ЗАГНІТКО,  доктор філ. наук,  член НСПУ, м. Донецьк
про мову
СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Т. Шевченко.
КОБЗАР
КРУТИ
Січень 1918р.

ПРОТОКОЛ
засідання журі дитячо-юнацького конкурсу
патріотичного плаката і малюнка
"Палітра українського слова"
22 травня 20013 року                                                                         м. Київ

Присутні:
голова журі - Валерій Франчук, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, заслужений художник України;
члени журі:
        Володимир Гарбуз - художник,
        Микола Нестерчук - в/секретар ВУТ "Просвіта",
        Світлана Фещенко - зав.відділом пропаганди Товариства,
        Софія Буряк - головний спеціаліст ГУОН м. Києва.

                                        Порядок денний:
        1. Підведення підсумків та визначення переможців дитячо-юнацького конкурсу патріотичного плаката і малюнка "Палітра українського слова".

СЛУХАЛИ: членів журі щодо визначення переможців конкурсу.
        Розглянуто 62 роботи, які розділено на три вікові групи: молодша (6-10 років), середня (11-14 років), старша (15-17 років).

УХВАЛИЛИ:
        Визначити місця:

І вікова група (6-10 років)

І місце 

1.         Чапенко Тарас         - Дитяча художня школа, м. Переяслав-Хмельницький, Київської обл.
"Котигорошко"

2.         Петренко Валентин - Дитяча художня школа, м. Переяслав-Хмельницький,  Київської обл.
"Козак Мамай"


ІІ місце

Олійник Тетяна - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт", м. Київ
"Святий Миколай"



ІІІ місце

Небався Анна  - Дитяча художня школа, м. Переяслав-Хмельницький,  Київської обл.
        "Сова"

Заохочувальні премії:

1. Амеліна Руслана         - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт", м. Київ
2. Горлова Вероніка         - 4-Є кл. СШ І-ІІ ст. №7, м. Суми.
3. Шмат Олександр         - КУ ССШ І-ІІ ст. №7, м. Суми.
4. Козявкіна Анастасія         - КУ  ССШ І-ІІ ст. №7, м. Суми.
5. Єременко Дмитро         - КУ ССШ І-ІІ ст. №7, м. Суми.
6. Калиниченко Софія         - КУ ЗОШ №20, м. Суми.
7. Степовик Лілія         - КУ ЗОШ №20, м. Суми.
       

ІІ вікова група (11-14 років):
І місце

Бабкова Аліна  - Дитяча художня школа, м. Переяслав-Хмельницький,  Київської обл.
        "Весна"

ІІ місце 

1.         Калганова Марина - Дитяча художня школа, м. Переяслав-Хмельницький,  Київської обл.
"Козак"

     2. Провотарь Анастасія                 - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",
м. Київ.
"Садок вишневий коло хати"

ІІІ місце

      1. Кругляк Єлизавета         - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",
м. Київ.
        " Катерина" ( Тарас Шевченко)

2. Ковбасюк Дар'я                 - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",
м. Київ.
        " Катерина" ( Тарас Шевченко)

     3.Харіна Антоніна                 - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",
м. Київ.
        " Катерина" ( Тарас Шевченко)

4.         Рубайко Анастасія         - м. Дніпропетровськ
"Портрет Тараса Шевченка"
"Садок вишневий коло хати"
"Катерина"

Заохочувальні премії

1.Лесько Дар"я         - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",  м. Київ.
2. Бабіч Олена         студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",  м. Київ
3. Майстренко Ірина         - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",  м. Київ
4. Гордійчук Дар'я                 - студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт", м. Київ.
5. Маселко Софія         -  студія "Сонечко" БДЮТ "Дивоцвіт",  м. Київ.
6. Косенко Анастасія         - КУ ССШ І-ІІ ст. №7, м. Суми. 4-Є кл.
7. Павленко Марина                 - КУ ССШ І-ІІ ст. №7, м. Суми. 4-Є кл.
8. Сікула Надія         - КУ ЗОШ І-ІІ ст. №4, м. Суми.
9. Линок Катерина                 - КУ ЗОШ І-ІІ ст. №4, м. Суми.
10. Єрмакова Олександра                 - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
11. Гончарова  Дар'я                 - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
12. Суслик  Дмитро                 - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.



ІІІ вікова група (15-17 років):

І місце

Яковенко Світлана, Шуліпа Аліна         -  Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
        "Катерино, серце моє!.." Тарас Шевченко

ІІ місце

     Ільченко Антон                 -  Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
        "Туман, туман долиною…" Тарас Шевченко


ІІІ місце

1.                 Коренєва Катерина         - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
"Масляна"

2.         Крутіліна Анастасія         - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
"Чарівність рідної природи"


Заохочувальні

1. Котілевська Альона         - Бондарівська гімназія Марківського р-ну Луганської обл.
2. Дубицька Ксенія         - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.
3. Москаленко Антон         - Сумська ДХШ ім.. М.Лисенка.






Голова                                                                         В.Франчук
Секретар                                                                         С.Фещенко
Члени журі:                                                                         М.Нестерчук
                                                                                В.Гарбуз
                                                                                С.Буряк