01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б         Тел. 278-24-63        
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ім. Тараса Шевченка
ВИДАВНИЧІ ПРОЕКТИ
Науково-публіцистичний телесеріал "Логос".
Серія навчально-ігрових програм "Дитяча колекція"
Етнічна музика України
Без мови немає нації!
СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Т. Шевченко.
КОБЗАР
КРУТИ
Січень 1918р.
3
4

5
6

2

До Президента України
До  Українського народу
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду  Форуму
21 березня   у Національному музеї Тараса Шевченка відбувся - ХІІ міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка організований Товариством "Просвіта" спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Національнийм музеєм Тараса Шевченка.
1 КВІТНЯ - ДЕНЬ ГУМОРУ
ВШАНУВАННЯ ПАМ"ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
200-річчю від дня народження Тараса Шевченка присвячується Всеукраїнська акція "Січовий Шлях Просвіти"
- захист української мови і держави. Ткаченко Олег Маршрут: Київ -Житомир -Тернопіль - Івано-Франківськ - Говерла. Відстань - 692 км.  біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Києві відбулись урочисті заходи з нагоди від дня народження Великого Кобзаря, організатором якиї виступило Всеукраїнське товариство "Просвіта" спільно з партіями і громадськими організаціями. Просвітяни в кожній області провели зібрання біля пам’ятників Тарасу Шевченку, літературно-мистецькі вечори, творчі конкурси для учнів і студентства, дарували бібліотекам “Кобзарі”, школам — комп’ютерні диски із записами творів Тараса Шевченка. 1 квітня
Підведено підсумки  Всеукраїнського  конкурсу дитячо-юнацького патріотичного плаката і малюнка
"Палітра українського слова"
"На захист української мови і державності" 24 квітня 2013 року в офісі Народного Руху України Участь візьмуть: - Голова Руху; Павло Мовч ан - Голова ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка; -лідер УНП,  Володимир Василенко - правник та відомі політики, лідери партій та громадських організацій, що входять до складу  Всеукраїнського форуму "На захист української мови і державності".
IV етап Всеукраїнського форуму "На захист української мови і державності". ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛИТВА "ЗА УКРАЇНУ" 21 квітня 2013 року
на горі Говерла "Молитвою за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі" завершився другий похід в рамках акції "Січовий шлях Просвіти".
Читати детальніше
Читати детальніше
"Просвіта"
26 червня 2013 року
в приміщенні Національної спілки письменників України відбулася
Рідний край
Народні традиції
мова єдина
SITE-MAP