КАРТА АВТОШЛЯХІВ
ПРОСВІТЯНСЬКА ПЕРІОДИКА
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б                        
"Просвіта"
Науково-публіцистичний телесеріал "Логос".
Серія навчально-ігрових програм "Дитяча колекція"
Етнічна музика України
Рубрики:
СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Т. Шевченко.
КОБЗАР
КРУТИ
Січень 1918р.
2

Новини форуму


До Президента України
Звернення
До  Українського народу
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду  Форуму
ВШАНУВАННЯ ПАМ"ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
200-річчю від дня народження Тараса Шевченка присвячується
25.03.2013 року
"Піший марш "з Києва до Говерли"
- захист української мови і держави. Маршрут: біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Києві відбулись урочисті заходи з нагоди від дня народження Великого Кобзаря, організатором якиї виступило Всеукраїнське товариство "Просвіта" спільно з партіями і громадськими організаціями. Просвітяни в кожній області провели зібрання біля пам’ятників Тарасу Шевченку, літературно-мистецькі вечори, творчі конкурси для учнів і студентства, дарували бібліотекам “Кобзарі”, школам — комп’ютерні диски із записами творів Тараса Шевченка.
Підведено підсумки  Всеукраїнського  конкурсу дитячо-юнацького патріотичного плаката і малюнка
"Палітра українського слова"
Координаційна рада Всеукраїнського форуму (вул. О. Гончара, 33)
Участь візьмуть: - Голова Руху;
Іван Заєць -лідер УНП,  IV етап Всеукраїнського форуму "На захист української мови і державності". ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛИТВА "ЗА УКРАЇНУ" 21 квітня 2013 року До молитви приєдналися просвітяни з Франківська, Львова, Коломиї, Дніпропетровська та мільйони українців, незалежно від конфесійної приналежності у всіх областях України. Після "Молитви за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі" на Говерлі просвітяни читали твори Тараса Шевченка. Голова Запорізької обласної "Просвіти" Олег Ткаченко продекламував послання Тараса Шевченка "І мертвим, і живим".
Читати детальніше
Читати детальніше
"Просвіта"
Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка спільно з партіями та громадськими організаціями патріотичного спрямування в рамках Всеукраїнського форуму "На захист української мови та державності" в Національному інформаційному агентстві "Укрінформ"  провели "круглий стіл" присвячений Дню Конституції України на тему:
25 червня в приміщенні Національної спілки письменників України відбулася чергова звітно-виборча конференція Київського обласного об'єднання ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка.
Рідний край
Народні традиції
мова єдина
SITE-MAP