viagra
ГОТЕЛІ УКРАїНИ
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б         "Просвіта"
Науково-публіцистичний телесеріал "Логос".
Серія навчально-ігрових програм "Дитяча колекція"
Етнічна музика України
Рубрики:
СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Т. Шевченко.
КОБЗАР
КРУТИ
Січень 1918р.
Архів ВУТ "Просвіта".  Сторінка  1  
Архів ВУТ "Просвіта".  Сторінка  1  
3
4

5
6

2

Новини форуму

До Президента України
До  Українського народу
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду  Форуму
Всеукраїнська акція "Січовий Шлях Просвіти"
25.03.2013 року розпочався "Піший марш "з Києва до Говерли"
Основна мета - захист української мови і держави. Ткаченко Олег 199-ї річниці Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка спільно з Національною спілкою письменників України в Національному музеї літератури провели  літературний вечір "Язик до Києва доведе" присвячений пам"яті Павла Глазового .
Підведено підсумки  Всеукраїнського  конкурсу дитячо-юнацького патріотичного плаката і малюнка
"Палітра українського слова"
(вул. О. Гончара, 33) Василь Куйбіда - Голова Руху; Павло Мовч ан - Голова ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка; Іван Заєць -лідер УНП,  Володимир Василенко IV етап Всеукраїнського форуму "На захист української мови і державності".
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛИТВА "ЗА УКРАЇНУ"
До молитви приєдналися просвітяни з Франківська, Львова, Коломиї, Дніпропетровська та мільйони українців, незалежно від конфесійної приналежності у всіх областях України. Після "Молитви за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі" на Говерлі просвітяни читали твори Тараса Шевченка. Голова Запорізької обласної "Просвіти" Олег Ткаченко продекламував послання Тараса Шевченка "І мертвим, і живим".
Читати детальніше
Читати детальніше
"Просвіта"
26 червня 2013 року Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка спільно з партіями та громадськими організаціями патріотичного спрямування в рамках Всеукраїнського форуму "На захист української мови та державності" в Національному інформаційному агентстві "Укрінформ"  провели "круглий стіл" присвячений Дню Конституції України на тему: чергова звітно-виборча конференція Київського обласного об'єднання ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка.
Рідний край
Народні традиції

SITE-MAP